13 september 2023 12:00
Voor de NIEUWE leden, die al meedoen aan de wedstrijden op de zaterdagen, is er op wo 20 sep en do 21 sep a.s. de mogelijkheid om hun blauwe trainingspak (in bruikleen) te komen ophalen.
Op woensdag 20 sep kan de kleding opgehaald worden van 16.30 tot 18.00 uur. Op donderdag 21 sep van 19.00 tot 20.30 uur.
De kleding kan worden opgehaald achter in de gang van de kleedkamers. Bij het ophalen moet er getekend worden voor ontvangst, dus ouders moeten mee.
Omdat dit het laatste jaar is dat deze gesponsorde trainingspakken worden uitgegeven is onze voorraad beperkt. Het kan dus zo zijn dat de ideale maat niet meer op voorraad is. We zullen dan een passende oplossing proberen te vinden.
Met vriendelijke groet, De kledingcommissie
voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!
Sommige widgets kunnen meerdere malen worden toegevoegd. Bij meermaals toevoegen wordt achter de widgetknop aangegeven hoeveel keer de widget is toegevoegd.