Trainingstijden seizoen 2022 - 2023

De trainingstijden voor het seizoen 2022 - 2023 zijn bekend. Om de organisatie van de trainingen zo goed mogelijk te laten verlopen kunnen de tijden alleen maar gewijzigd worden door de wedstrijdsecretaris. Er kan dus niet zo maar afgeweken worden van de trainingen en tijden, zonder dat de wedstrijdsecretaris hier van op de hoogte is.

Als ieder team in de kleedkamer gaat die daar voor bestemd is, is er ook geen probleem dat er al een kleedkamer bezet is.

Tijdens de trainingen moeten alle gebruikte voetbalmaterialen zoals doelen en kleine doelen, pionnen, overgooiers enz. enz. terug naar de plek waar dit voor bestemd is. Het is in het verleden te vaak voorgekomen dat er veel te veel materiaal nog op het veld aanwezig is, het kan dus wel makkelijk op het veld neergezet worden, dan moet het toch ook een kleine moeite zijn om het materiaal ook weer terug te plaatsen naar de plaats waar het hoort. Want ook hiet blijft gelden vele handen maken licht werk, en dan is het een kleine moeite.

Het Bestuur 

  Trainingen Veld A  
  Teams Trainers  Kleedk.
       
Maandag      
16:00-16:30      
16.30-17.00      
17.00-17.30      
17.30-18.00 MO13-1/MO13-2 Luuk / Robin / Edu / Ron / Erik 9
18.00-18.30 MO13-1/MO13-2 Luuk / Robin / Edu / Ron / Erik 9
18.30-19.00 JO14-1 / JO14-2 Bas / Kay /  4 - 5
19.00-19.30 JO14-1 / JO14-2 Bas / Kay /  4 - 5
19.30-20.00 JO17-2 / JO17-3 Arjen / Jan /  9 - 10
20.00-20.30 JO17-2 / JO17-3 Arjen / Jan /  9 - 10
20.30-21.00 ZOB 4 / ZOB 5   4 - 5
21.00-21.30 ZOB 4 / ZOB 5   4 - 5
21.30-22.00 ZOB 4 / ZOB 5   4 - 5
       
Dinsdag      
17.00-17.30      
17.30-18.00 JO14-3 / MO15-1 Alex / Timo / Rijnald 1 - 2
18.00-18.30 JO14-3 / MO15-1 Alex / Timo / Rijnald 1 - 2
18.30-19.00 JO17-1 / JO15-1 Jesper / Rick 5 - 6
19.00-19.30 JO17-1 / JO15-1 Jesper / Rick 5 - 6
19.30-20.00 JO17-1 / JO15-1 Jesper / Rick 5 - 6
20.00-20.30 ZOB 1 / ZOB 2 Hans / Michael 1 - 2
20.30-21.00 ZOB 1 / ZOB 2 Hans / Michael 1 - 2
21.00-21.30 ZOB 1 / ZOB 2 Hans / Michael 1 - 2
       
Woensdag      
14.30-15.00      
15.00-15.30 Mini's Aad  
15.30-16.00 Mini's Aad  
16.00-16.30 Mini's / JO11-1 / JO11-2 Aad / Hessel / Maarten / Herman 9
16.30-17.00 Mini's / JO11-1 / JO11-2 Aad / Hessel / Maarten / Herman 9
17.00-17.30 MO9-1/MO11-1/JO10-1/JO10-2    Aad / Stef / Rik / Robin / Stefan 4 - 5
17.30-18.00 MO9-1/MO11-1/JO10-1/JO10-2    Aad / Stef / Rik / Robin / Stefan 4 - 5
18.00-18.30 MO13-1/MO13-2 Luuk / Robin / Edu / Ron / Erik 9
18.30-19.00 MO13-1/MO13-2 Luuk / Robin / Edu / Ron / Erik 9
19.00-19.30 JO14-1 / JO14-2 Bas / Kay /  4 - 5
19.30-20.00 JO14-1 / JO14-2 Bas / Kay /  4 - 5
20.00-20.30 JO17-2 / JO17-3 Arjen / Jan /  10 - 9
20.30-21.00 JO17-2 / JO17-3 Arjen / Jan /  10 - 9
21.00-21.30 ZOB 4 / ZOB 5   4 - 5
21.30-22.00 ZOB 4 / ZOB 5   4 - 5
       
Donderdag      
17.00-17.30 JO14-3  Alex / Timo 1
17.30-18.00 JO14-3 / MO15-1 Alex / Timo / Rijnald 1 - 2
18.00-18.30 JO17-1 / MO15-1 Jesper / Rijnald 5 - 2
18.30-19.00 JO17-1 / JO15-1 Jesper / Rick 5 - 6
19.00-19.30 JO17-1 / JO15-1 Jesper / Rick 5 - 6
19.30-20.00 JO15-1 Rick 6
20.00-20.30 ZOB 1 / ZOB 2 Hans / Michael 1 - 2
20.30-21.00 ZOB 1 / ZOB 2 Hans / Michael 1 - 2
21.00-21.30 ZOB 1 / ZOB 2 Hans / Michael 1 - 2
       
Vrijdag      
20.00-20.30 Heren 35+ 7x7   5 - 6
20.30-21.00 Heren 35+ 7x7   5 - 6
       
  Trainingen Veld B  
  Teams Trainers  Kleedk.
       
Maandag      
16:00-16:30 JO10-1/JO10-2 Robin / Stefan 6
16.30-17.00 JO10-1/JO10-2 Robin / Stefan 6
17.00-17.30 JO11-1/JO11-2/JO9-1/JO9-2 Hessel / Maarten / Herman / Michael 2 - 3
17.30-18.00 JO11-1/JO11-2/JO9-1/JO9-2 Hessel / Maarten / Herman / Michael 2 - 3
18.00-18.30 JO12-1 / JO12-2 / JO13-1 Kane / Peter / Jarno / Jeroen 6 - 8
18.30-19.00 JO12-1 / JO12-2 / JO13-1 Kane / Peter / Jarno / Jeroen 6 - 8
19.00-19.30 JO15-2 / JO13-2 Rimco / Dennis / Ron 2 - 3
19.30-20.00 JO15-2 / JO13-2 Rimco / Dennis / Ron 2 - 3
20.00-20.30 MO20-1 / MO17-1 Arno /Xander / Stefan / Rodney / Bas 6 - 8
20.30-21.00 MO20-1 / MO17-1 Arno /Xander / Stefan / Rodney / Bas 6 - 8
21.00-21.30 ZOB 6 / JO19-3   2 - 3
21.30-22.00 ZOB 6 / JO19-3   2 - 3
       
Dinsdag      
17.00-17.30      
17.30-18.00 MO11-2 Jeroen 3 - 4
18.00-18.30 MO11-2 Jeroen 3 - 4
18.30-19.00 JO19-1 / JO19-2 Rob /  8 - 10
19.00-19.30 JO19-1 / JO19-2 Rob /  8 - 10
19.30-20.00 JO19-1 / JO19-2 Rob /  8 - 10
20.00-20.30 ZOB 3 / O23 Wadih 3 - 4
20.30-21.00 ZOB 3 / O23 Wadih 3 - 4
21.00-21.30 ZOB 3 / O23 Wadih 3 - 4
       
Woensdag      
14.30-15.00      
15.00-15.30 JO8-1 / JO8-2   Robbert / Gerard  
15.30-16.00 JO8-1 / JO8-2  Robbert / Gerard  
16.00-16.30 JO10-3 / JO10-4 Robbert / Gerard  
16.30-17.00 JO10-3 / JO10-4 Robbert / Gerard  
17.00-17.30 JO9-3 / JO12-3 / JO9-1 / JO9-2 Robbert / Gerard / Michel / Robin  
17.30-18.00 JO9-3 / JO12-3 / JO9-1 / JO9-2 Robbert / Gerard / Michel / Robin  
18.00-18.30 JO12-1 / JO12-2 / JO13-1 Kane / Peter / Jarno / Jeroen 6 - 8
18.30-19.00 JO12-1 / JO12-2 / JO13-1 Kane / Peter / Jarno / Jeroen 6 - 8
19.00-19.30 JO15-2 / JO13-2 Rimco / Dennis / Ron 2 - 3
19.30-20.00 JO15-2 / JO13-2 Rimco / Dennis / Ron 2 - 3
20.00-20.30 MO20-1 / MO17-1 / Dames 30+ Arno /Xander / Stefan / Rodney / Bas 6 - 8 - 11
20.30-21.00 MO20-1 / MO17-1 / Dames 30+ Arno /Xander / Stefan / Rodney / Bas 6 - 8 - 11
21.00-21.30 ZOB 6 / JO19-3   2 - 3
21.30-22.00 ZOB 6 / JO19-3   2 - 3
       
Donderdag      
17.00-17.30      
17.30-18.00      
18.00-18.30      
18.30-19.00 JO19-1 / JO19-2 Rob /  8 - 10
19.00-19.30 JO19-1 / JO19-2 Rob /  8 - 10
19.30-20.00 JO19-1 / JO19-2 Rob /  8 - 10
20.00-20.30 ZOB 3 / O23 / Veteranen Wadih 3 - 4 - 9
20.30-21.00 ZOB 3 / O23 / Veteranen Wadih 3 - 4 - 9
21.00-21.30 ZOB 3 / O23 / Veteranen Wadih 3 - 4 - 9
       
Vrijdag      

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!