Cookie beleid Zob

De website van Zob is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Team-informatie

Selectie ZOB 2 seizoen 2023-2024
Elftalfoto_2023_2024.jpg
                                                                                                                                Foto's José Mol

Achterste rij v.l.n.r. 
Djeremy Gijsbers, teammanager Rob Sanders, Casper Padt, Ass.scheidsrechter Maxim Volkers, Nando de Voer

Middelste rij v.l.n.r. 
Kevin Egbars, Shakil Edam, Verzorger/Fysiotherapeut Raoul Terlingen, Hoofdtrainer Maikel de Vries, Assistent-trainer Gerry Bosschieter, Luca van Dijk, Bob Springer 
Zittend v.l.n.r.          
Steph Bark, Julian Mul, Dylano Schep, Zlatan Begovic, Huub Schuurman, Jeffrey Esser,
Dylano Twine, Adi Moric                                  

Trainer/coach Maikel de Vries
Teammanager Rob Sanders
Verzorger/Fysiotherapeut Raoul Terlingen
Assistent-scheidsrechter Maxim Volkers 


Topscoorders:

Luca v Dijk 14
Wessel Schoenmaker 9
Bob Springer 8
Julian Mul 4
Jeffrey Esser 3
Maurits Heijneman 3
Kid Ronday 2
Dylano Schep 2
Casper Padt 2
Nick Mildenberger 1
Shakil Edam 1
Luca Kouwenberg 1
Adi Moric 1
Rick Schaasberg 1
Dion Kusters  1
Dylan Lof 1
Donny v d Wees 1
Totaal 55




Competitie Hoofdklasse 
2023-2024

Wedstrijd Uitslag Doelpunten Assist
Zuidvogels 2 - ZOB 2       
       
ZOB 2 - Woudenberg 2 2-3 1-0 Wessel Schoenmaker Jeffrey Esser
    2-0 Wessel Schoenmaker Luca van Dijk
    2-1 Woudenberg  
    2-2 Woudenberg  
    2-3 Woudenberg  
       
ZOB 2 - AFC Ajax 2 1-4 0-1  Ajax  
    1-1 Casper Padt Luca van Dijk 
    1-2 Ajax  
    1-3 Ajax  
    1-4 Ajax  
       
Valleivogels 2 - ZOB 2 1-2 1-0  Valleivogels  
    1-1 Maurits Heijneman  Jack Taylor
    1-2 Donny v d Wees Jack Taylor
       
ZOB 2 - Odin 59 2 1-11 0-1 t/m 0-11 Odin 59 2  
    1-11 Luca van Dijk solo
       
Ilpendam 2 - ZOB 2 3-2 0-1 Wessel Schoenmaker Nando de Voer
    1-1 Ilpendam  
    1-2 Dylan Lof Jesse Misset
    2-2 Ilpendam  
    3-2 Ilpendam  
       
 ZOB 2 - Spakenburg 2 0-3 0-1 0-2 0-3 Spakenburg 2  
       
Volendam 2 - ZOB 2 4-1 1-0 2-0 3-0 Volendam  
    3-1 Maurits Heijneman  
    4-1 Volendam  
       
ZOB 2 - sv Montfoort 2 1-2 0-1 Montfoort  
    1-1 Wessel Schoenmaker Bob Springer
    1-2 Montfoort  
       
EDO (U) 2 - ZOB 2  0-7 0-1 Dylano Schep Luca v Dijk
    0-2 Luca v Dijk Penalty
    0-3 Maurits Heijneman  
    0-4 Wessel Schoenmaker Nick Wiebes
    0-5 Dion Kusters Bob Springer
    0-6 Wessel Schoenmaker Luca v Dijk
    0-7 Wessel Schoenmaker Dion Kusters
       
ZOB 2 - WV-HEDW 2 1-3 1-0  2-0 3-0  WV-HEDW  
    1-3 Luca van Dijk Bob Springer
       
Argon 2 - ZOB 2  0-3 0-1 Bob Springer solo
    0-2 Bob Springer Dylan Lof
    0-3 Rick Schaasberg Ryan Schoorl
       
ZOB 2 - De Bilt 2 1-5 0-1 De Bilt  
    1-1 Luca van Dijk (pen.) strafschop
    1-2 1-1-4 1-5 De Bilt   
       
Woudenberg 2 - ZOB 2 0-2 0-1 Bob Springer solo
    0-2 Wessel Schoenmaker Luca van Dijk
       
ZOB 2 - Zuidvogels 2 3-0 1-0 Bob Springer Jeffrey Esser
    2-0 Bob Springer Nando de Voer
    2-0 Bob Springer Casper Padt
       
AFC Ajax 2 - ZOB 2  2-4 0-1 Adi Moric Jeffrey Esser
    0-2 Julian Mul Casper Padt
    1-2 Ajax  
    2-2 Ajax  
    2-3 Julian Mul solo
    2-4 Bob Springer Nick Mildenberger 
       
ZOB 2 - Valleivogels 2 6-2 1-0 Luca Kouwenberg Jeffrey Esser
    2-0 Luca van Dijk Luca Kouwenberg
    3-0 Jeffrey Esser Luca Kouwenberg
    3-1 Valleivogels  
    3-2 Valleivogels  
    4-2 Luca van Dijk Casper Padt
    5-2 Luca van Dijk Jeffrey Esser
    6-2 Luca van Dijk Casper Padt
       
Odin 59 2 - ZOB 2 2-3 1-0 Odin 59  
    1-1 Luca v Dijk Casper Padt
    2-1 Odin 59 2  
    2-2 Luca v Dijk solo
    2-3 Casper Padt  
       
ZOB 2 - Ilpendam 2 1-2 1-0 Shakil Edam Luca v Dijk
    1-1 Melle Bobnouvrie  
    1-2 Paulo v d Stelt  
       
Spakenburg 2 - ZOB 2  2-2 0-1 Jeffrey Esser Luca v Dijk
    0-2 Dylano Schep Luca v Dijk
    1-2 2-2 Spakenburg  
       
ZOB 2 - Volendam 2 2-1 1-0 Jeffrey Esser onderschepping
    1-1 Volendam  
    2-1 Luca van Dijk Julian Mul
       
sv Montfoort 19 2 - ZOB 2 3-0 3 x Montfoort  
       
ZOB 2 - EDO (U) 2 0-3 3 x EDO  
       
WV-HEDW 2 - ZOB 2  3-3 0-1 Luca van Dijk Kevin Egbars
    1-1 WV-HEDW  
    1-2 Julian Mul Luca van Dijk
    2-2 WV-HEDW  
    3-2 Luca van Dijk Dylano Schep
    3-3 WV-HEDW  
       
ZOB 2 - Argon 2  4-1 0-1 Argon  
    1-1 Julian Mul Kid Ronday
    2-1 Kid Ronday Julian Mul
    3-1 Kid Ronday Casper Padt
    4-1 Nick Mildenberger Luca van Dijk
       
 De Bilt - ZOB 0-3 0-1 Luca van Dijk Bob Springer
    0-2 Bob Springer Wessel Schoenmaker
    0-3 Wessel Schoenmaker Luca van Dijk
       
Beker      
ZOB 2 - Volendam 3      
       

 

Selectie 2023 - 2024 ZOB 1 - 2 - 3 Onder 23
Ronday, Kid  v Duuren, Tim Vendrig, Donnie
Coenderman, Colin Schuurman, Huub Butter, Rocco
van Wonderen, Stefan Pals, Marko Schaasberg, Rick
Promes, Genairo Eeckhout, Jerrold van de Bultstra, Jason
Streekstra, Danny Os, Wouter van Heer, Marc de
Moric, Adi Pals, Dennis  Wiebes, Nick
Stevens, Robin Schaasberg, Nigel Beck, Noah
Hijlkema, Kevin Purperhart, Janyro Schoorl, Ryan
Springer, Bob Baal, Raphaelleo Heijneman, Maurits
Begovic, Miran Klene, Nick Kusters, Dion
Overmeer. Jarno Kouwenberg Luca Linthorst, Finn
Mildenberger, Nick Dijk , Luca van Taylor, Jack
Padt, Casper Bosman, Toni Misset, Jesse
Bark, Steph  Gijsbers, Djeremy Lubbe, Merlijn van der
Schoenmaker, Wessel Edam, Shakil Wees, Donny van der
Mul, Julian Bosschieter, Gerry Elsemulder, Dylano
Luiks, Boy De Voer, Nando Blok, Mark
Twine, Dylano Butter, Rocco  
Egbars, Kevin Velde, Juul van de   
Schep, Dylano Scholten, Jerry  
Esser, Jeffrey Doderlein de Win, Bas  
Raskeyn, Sirano Dresken,Jari  
Deelen, Laurens Gans, Levi  
Dreijer, Carsten Karel, Jordy  
Lof, Dylan Kuilen van der, Mitchel  
Kamps, Micha Mierlo, Luuk van  
Kramer, Mike Riensema,Timo  
v d Meulen, Jelmer Doeke Stekelenburg, Mick  
Pals, Leon Zaanen van, Erik  
Valkenburg, Rodney van Doderlein de Win, Daan  
Langman, Benjamin van Baren, Dirk Alexander  
Daman, Stefan Veltmeijer, Bas  
     
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!